Strona głównaChorobyJedzenie na alergię - te 6 grup produktów osłabia jej objawy

Jedzenie na alergię - te 6 grup produktów osłabia jej objawy

Objawy alergii mogą naprawdę dać się we znaki, ale nie tylko odpowiednie leki mogą pomóc je osłabić. Określona dieta także pomoże ograniczyć intensywność symptomów.
Jedzenie na alergię - te 6 grup produktów osłabia jej objawy Z badań wynika, że niektóre produkty, np. pewne ryby i warzywa (np. zielona fasola, pomidory, ogórki, cukinia i bakłażan) istotnie osłabiają objawy i astmy. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że wspomniane artykuły są bogate w antyoksydanty i ich przecwzapalny efekt przekłada się na łagodzenie objawów choroby.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6 7

Przeczytaj także


Alergia / Alergie - diagnoza, objawy, leczenie, profilaktyka

Alergia to choroba wywoływana reakcją układu odpornościowego na określone substancje, na przykład pyłki, kurz, jad pszczeli, czy sierść zwierząt domowych. Choroby wywołane przez alergeny stały się bardzo częstym zjawiskiem w ciągu ostatniego półwiecza. czytaj dalej »


Zobacz także

 

 

 

Anemia - niedokrwistość, Choroba wieńcowa, Hemoroidy, Menopauza, Nowotwór prostaty, Osteoporoza, Schizofrenia, WZW C / HCV, pokaż wszystkie

Skomentuj artykuł:

Komentarze mogą dodawać wyłącznie osoby zalogowane.
Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się
Komentarze

  • 23:43:39, 17-03-2016 henryyka

    U mnie spożywanie pokarmów łagodniejszych dla żołądka polepszyło stan zdrowia i skóry przy alergii. Mięso i warzywa na parze, wygoda i prostota przygotowania, w końcu parowar z philipiaka się przydaje. To piękny prezent od córki.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Umierać po ludzku
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • EWST.pl
  • Oferty pracy