Senior.pl - aktywni w każdym wieku

Strona główna Choroby Katalog chorób Ból, bóle głowy

Choroba: Ból, bóle głowy

Bóle głowy to jedna z najczęściej spotykanych dolegliwości. Równocześnie to także schorzenie, którego przyczyny bardzo trudno zdiagnozować. Na ból głowy może bowiem wpływać wiele czynników, a ich prawidłowe rozpoznanie stanowi jedyny sposób na wyleczenie. Dodatkowo większość cierpiących na tę dolegliwość (na bóle głowy skarży się 7 na 10 Polaków), ma tendencje do bagatelizowania jej i poprzestawania na doraźnych środkach przeciwbólowych.

Ból, bóle głowy - Przyczyny ›

Ból, bóle głowy - PYTANIA (11) Pokaż odpowiedzi (53) › ZADAJ PYTANIE

Wiadomości - Ból, bóle głowy

Ebola – fakty i mity

© nanomanpro - Fotolia.comRozszerzająca się od ponad pół roku epidemia wirusa Ebola budzi niepokój na całym świecie. Gorączka krwotoczna wywoływana przez Ebola jest bardzo groźna - w ponad połowie przypadków kończy się śmiercią. Niedawno zdiagnozowano przypadek tej choroby także w Europie. Groźna epidemia wywołała lawinę komentarzy, opinii, ostrzeżeń. Nie wszystkie mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Oto najpopularniejsze fakty i mity na temat wirusa. więcej »

Zobacz także

Ból, bóle głowy  -
pytania i odpowiedzi

Ból, bóle głowy a dieta


Katalog chorób

pokaż wszystkie

Anemia - niedokrwistość, Osteoporoza, Choroba Alzheimera

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X