Senior.pl - aktywni w każdym wieku


Strona główna Zdrowie Choroby Seniora Katalog chorób Wiadomości

Małżeństwo na emeryturze

© Yuri Arcurs - Fotolia.comZakończenie kariery zawodowej to jednocześnie początek nowego życiowego etapu - także w związku. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania dotyczące tego jak zakończenie aktywności zawodowej wpływa na relacje małżeńskie.

więcej »

Zmarła Lois Maxwell

W sobotę 29 września zmarła Lois Maxwell, aktorka znana wielbicielom przygód Jamesa Bonda jako Panna Moneypenny.

więcej »

Uwolnij się od toksyn!

Ogólnopolska akcja „Uwolnij się od toksyn” ma na celu popularyzowanie wiedzy na temat szkodliwych substancji, które znajdują się w żywności, ich negatywnego wpływu na organizm oraz metod oczyszczania. Skutki skumulowania w organizmie toksyn nie są od razu widoczne.

więcej »

Soja a menopauza

Soja łagodzi dolegliwości związane z menopauzą – potwierdzają specjaliści. Dzięki przeprowadzonym badaniom dowiedli oni skuteczności preparatów zawierających fitoestrogeny sojowe.

więcej »

Szansa na tańsze leki

Jak informuje „Gazeta Prawna”, od 29 – go września obowiązują przepisy umożliwiające ubieganie się o refundację leków importowanych do Polski z tzw. importu równoległego. Jest więc szansa na obniżenie cen niektórych farmaceutyków oraz zniwelowanie kosztów ponoszonych przez NFZ na refundację.

więcej »

Lekarze odchodzą z pracy

Strajk w służbie zdrowia staje się coraz bardziej uciążliwy, w niektórych szpitalach nie osiągnięto porozumienia i wielu lekarzy nie przyszło dziś do pracy. W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Radomiu przystąpiło do wykonywania zawodowych obowiązków zaledwie 25 medyków. Podobny stan rzeczy zaistniał w dwóch pozostałych szpitalach. Władze apelują do lekarzy o powrót do pracy.

więcej »

Randki przez Internet popularne wśród dojrzałych Amerykanów

Niemal 2,5 miliona dorosłych Amerykanów w ciągu minionego miesiąca korzystało z internetowych serwisów randkowych. Bardzo chętnie na spotkania umawiają się za pośrednictwem sieci osoby po 50- tym roku życia.

więcej »

Idą wybory, schowaj babci dowód

Od jakiegoś czasu na różne sposoby dociera do ludzi wiadomość: „Idą wybory. Nie da się tego ukryć. Trzeba uratować ten Kraj. Dlatego powstała akcja <>. Podaj dalej, to nie jest łańcuszek tylko ratowanie tego państwa!” Tekst taki przekazywany jest za pośrednictwem telefonów komórkowych, poczty elektronicznej i komunikatorów internetowych.

więcej »

Porozmawiajmy o zdrowiu

"Porozmawiajmy o zdrowiu" to cykl debat popularyzujących najnowsze metody zapobiegania różnym groźnym chorobom cywilizacyjnym (między innymi nowotworowym, chorobom układu krążenia, otyłości). Sesja spotkań rozpoczyna się w październiku br. i potrwa do maja 2008 r.

więcej »

Helena Vondrackova – gwiazda kilku dekad

Helena Vondrackova fot. Lukáš Malý, PD, Wikimedia CommonsMa sześćdziesiątkę na karku, ale wygląda i pląsa po parkiecie jakby miała dwadzieścia kilka wiosen. Kocha nie tylko śpiew, ale i taniec, co udowadnia występując w kolejnych odcinkach „Tańca z gwiazdami”. Ma doskonałą figurę, waży 62 kilogramy przy wzroście 173 cm. Od czterdziestu lat odnosi sukcesy na scenie, oddanych fanów w Polsce zyskała śpiewając na Festiwalu w Sopocie w 1977 roku piosenkę „Malowany dzban”, za to wykonanie otrzymała Grand Prix. Oto Helena Vondrackova, wielka gwiazda, seksowna kobieta, utalentowana artystka.

więcej »Strony: [ 1567 ] [ 1568 ] [ 1569 ] [ 1570 ] [ 1571 ] [ 1572 ] [ 1573 ] [ 1574 ] [ 1575 ] [ 1576 ] [1577] [ 1578 ] [ 1579 ] [ 1580 ] [ 1581 ] [ 1582 ] [ 1583 ] [ 1584 ] [ 1585 ] [ 1586 ]


Polecamy Umierać po ludzku Hospicja.pl Sluchowisko.net EWST.pl eGospodarka.pl Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X