Senior.pl - aktywni w każdym wieku


Strona główna Zdrowie Choroby Seniora Katalog chorób Wiadomości

Leonard Cohen wyruszy w światową trasę koncertową

Legendarny piosenkarz i autor tekstów Leonard Cohen wyruszy w pierwszą od piętnastu lat trasę koncertową, informuje BBC News.

więcej »

Kapitał początkowy: lepiej późno niż wcale

© Kevin Penhallow - Fotolia.comOkoło 3,5 miliona Polaków jeszcze nie ma ustalonego kapitału początkowego. O ustalenie kapitału można zwrócić się w dowolnym momencie, również tuż przed przejściem na emeryturę. Nie warto jednak zwlekać.

więcej »

Airnergy już w Polsce

Tlen jest nam niezbędny do życia, ale okazuje się, że wykorzystujemy jedynie 1/4 tlenu wdychanego z powietrza. Czasem jest go jeszcze mniej, na przykład w sytuacjach stresowych, w czasie zmagania się z chorobami, w przypadku zaburzeń snu oraz wraz z upływającym wiekiem. Airnergy, czyli zabieg optymalnego przyswajania tlenu, jest już dostępny w Polsce.

więcej »

Syntezator mowy Ivona – osobisty lektor

VO Software, producent jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy IVONA, uruchomił serwis say.expressivo.com. Użytkownicy internetu mogą tu za darmo sprawdzić, jak czyta „wirtualny lektor”, wysłać wiadomość głosową znajomym, opublikować ją na blogu lub nagrać na przenośny odtwarzacz MP3. Syntezator umożliwia osobom ze słabym wzrokiem odsłuchiwanie tekstów publikowanych w serwisach internetowych.

więcej »

Zioła w służbie zdrowiu: kurkuma na kłopoty jelitowe i artretyzm

© Roman Thomas - Fotolia.comKurkuma powstająca ze sproszkowanego korzenia i podziemnej łodygi ostryżu, zwanego też szafranem indyjskim, to silny antyoksydant, o kilkakrotnie mocniejszym działaniu niż witamina E. Zawiera witaminy i minerały; od lat ma zastosowanie kulinarne i medyczne.

więcej »

Alkohol korzystnie wpływa na zdrowie?

Kolejne badania naukowe dowiodły, iż spożywanie umiarkowanych ilości alkoholu może korzystnie wpływać na zdrowie.

więcej »

Tegoroczne rozliczenie z fiskusem może trwać dłużej

Metro ostrzega, że ostateczny termin rozliczenia się z fiskusem zbliża się nieubłaganie, okazuje się jednak, że ten coroczny obowiązek może sprawić wiele kłopotów – urzędnicy rozpoczęli strajk.

więcej »

Depresja, a styl życia

Leczenie zaburzeń psychicznych , takich jak depresja czy stany lękowe powinno obejmować zarówno sferę psychiczna jak i fizyczną – twierdzą specjaliści.

więcej »

Sharon Stone kończy 50 lat

Sharon Stone, podobnie jak Madonna, Jane Fonda, czy Hilary Clinton udowadnia, że we współczesnym świecie dojrzała kobieta może być obiektem pożądania i podziwu – dziś kończy 50 lat i nikt nie ma wątpliwości, że zasługuje na zachwyt.

więcej »

Jerzy Wójcik, dyrektor artystyczny ,,Śląska’’ nie żyje

Zmarł Jerzy Wójcik, dyrektor artystyczny Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". Wójcik miał 74 lata, zmarł 10.03.2008 roku w Katowicach.

więcej »Strony: [ 1567 ] [ 1568 ] [ 1569 ] [ 1570 ] [ 1571 ] [ 1572 ] [ 1573 ] [ 1574 ] [ 1575 ] [ 1576 ] [1577] [ 1578 ] [ 1579 ] [ 1580 ] [ 1581 ] [ 1582 ] [ 1583 ] [ 1584 ] [ 1585 ] [ 1586 ]


Polecamy Umierać po ludzku Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Kobiety.net.pl EWST.pl Pola Nadziei Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X