Senior.pl - aktywni w każdym wieku


Strona główna Zdrowie Choroby Seniora Katalog chorób Wiadomości

Stres a cukrzyca

Jak wiadomo stres nie sprzyja zdrowiu, badania przeprowadzone przez szwedzkich naukowców dostarczają nowych powodów, aby unikać stresu.

więcej »

Aktywność i ruch bez względu na wiek

Aktywność fizyczna jest zalecana w każdym wieku, seniorzy coraz częściej biorą sobie do serca rady lekarzy i czynnie spędzają wolny czas.

więcej »

Do Polski dotarła fala upałów

Przez najbliższe dwa tygodnie w całej Polsce temperatura może przekroczyć 30 stopni Celsjusza. Najgoręcej będzie na Podkarpaciu, w Małopolsce oraz na Śląsku. Pogoda sprzyja letniemu wypoczynkowi, należy jednak pamiętać, że tropikalne upały mogą się okazać niebezpieczne dla zdrowia.

więcej »

Lotto - dzisiaj wielka kumulacja

Od kilku dni przed kolekturami Toto – Lotka tworzą się kolejki. Nic dziwnego, w dzisiejszym losowaniu jest „do wzięcia” rekordowa wygrana w 50 – letniej historii Totalizatora Sportowego: 35 milionów złotych.

więcej »

50-te urodziny Madonna uczci ślubem

Ostatnio w amerykańskiej prasie można było przeczytać, że Madonna przechodzi kryzys w małżeństwie i chce się rozwieść. Piosenkarka z różnym skutkiem starała się zdementować te plotki, teraz jednak wszyscy będą musieli jej uwierzyć – Madonna planuje odnowić przysięgę małżeńską.

więcej »

82-latka oskarżana o pedofilię

Jak informuje The Sun, 82-letniej Brytyjce zakazano robienia zdjęć w obrębie basenu dla dzieci na wypadek, gdyby pobudki jej pasji fotograficznej związane były z pedofilią...

więcej »

Co pić w czasie upału?

© Tinka - Fotolia.comNadchodzące upały powodować będą zwiększone pragnienie. Sięgamy wtedy po butelkę z wodą. Ale uwaga, nie jest obojętne jaką wodę wtedy pijemy. Wbrew powszechnemu przekonaniu nawodnienie organizmu wcale nie oznacza w takiej sytuacji przysporzenia sił, wręcz przeciwnie, picie nieodpowiedniej wody może nas osłabić.

więcej »

Uważaj na internetowe zakupy

Brak podstawowych informacji związanych z transakcją to najważniejszy zarzut dotyczący sklepów internetowych. Kontrolę działających w sieci przedsiębiorców przeprowadziła Inspekcja Handlowa na zlecenie UOKiK. Zastrzeżenia dotyczą aż 89 z 126 sklepów.

więcej »

Zdrowe wakacje

© detailblick - Fotolia.comLato, okres urlopowy to czas kiedy każdy z nasz chce oderwać się od codziennych obowiązków choć na kilka dni. Planując wakacyjny wyjazd warto uwzględnić potrzeby naszego organizmu.

więcej »

Komunikat NFZ w sprawie zasad odbioru przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych

W związku z informacjami zawartymi w jednym z tekstów dziennika „Polska” o kłopotach z odbiorem refundowanych produktów ortopedycznych (o czym pisaliśmy również na senior.pl), NFZ wydał komunikat w tej sprawie.

więcej »Strony: [ 1567 ] [ 1568 ] [ 1569 ] [ 1570 ] [ 1571 ] [ 1572 ] [ 1573 ] [ 1574 ] [ 1575 ] [ 1576 ] [1577] [ 1578 ] [ 1579 ] [ 1580 ] [ 1581 ] [ 1582 ] [ 1583 ] [ 1584 ] [ 1585 ] [ 1586 ]


Polecamy Umierać po ludzku eGospodarka.pl Aktywni 50+ EWST.pl Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Oferty pracy

  X   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.   X